Anasayfa Hakkimizda Referanslar İletişim English
   
   
 
İNSU PREKAST, 1983 yılında kurulmuş ve Türkiye’de ilk defa fabrikasyon prekast üretimine başlamıştır

Zaman içinde gelişen ve dinamikleşen sektörle beraber İNSU Prekast, klasik döküm prekastın yanısıra GRC (cam elyaflı takviyeli beton) prekastı da ürün yelpazesine eklemiştir. Bugün firmamız, sürekli yürüttüğü AR-GE çalışmalarıyla son teknolojiye uygun GRC prekast beton elemanları uygulamasında Türkiye’nin önde gelen prestijli projelerine imza atmaktadır.

Projelendirme evresinden itibaren müşterisi ile birebir çalışma prensibi izleyen firmamız, müşterilerine proje destek ve ön uygulama hizmetleri de vermektedir. İNSU Prekast özellikle "Kişiye Özel Tasarım" olarak adlandırabileceğimiz, sabit form ve kalıplardan bağımsız olarak gerçekleştirilen tasarım ve uygulamalarla özgün ve yüksek nitelikli projeler oluşturarak, maksimum müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, kurumsallaşmış yapısıyla, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli insan gözüyle yurtiçi ve yurtdışı prekast hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak İNSU Prekast'ın vazeçilmez iş prensipleridir.